Znajdź nas

Odwołane zajęcia

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych . Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Czytaj więcej...

PIERWSZA POMOC

Dzisiaj młodzież naszej szkoły wraz z zaproszonymi babciami, brała udział w warsztatach w ramach programu Akademia Seniora. Warsztaty prowadził Ratownik - Instruktor Michał Piech.

Czytaj więcej...

Strzelnica

Uczniowie klas pierwszych oraz klasa druga w II semestrze będzie brała udział w zajęciach dodatkowych na strzelnicy laserowej.

Czytaj więcej...

Bezpieczne ferie zimowe 2020

Ferie to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą na świeżym powietrzu. W tym, żeby właśnie tak było pomagamy my – Państwowa Inspekcja Sanitarna.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości od trzydziestu lat co roku obchodzimy 11 listopada. Ma ono na celu upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Uczniowie Liceum Bielskiej Szkoły Menedżerów przygotowali z tej okazji akademię

Czytaj więcej...

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

W dniu 25 października klasa druga I trzecia przygotowały niespodziankę dla swoich młodszych koleżanek i kolegów, którzy zostali przeniesieni na Olimp, gdzie spotkali się ze światem starożytnych bogów.

Czytaj więcej...

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Jutro Dzień Wszystkich Świętych. Uczniowie klas 1 i 2 naszej szkoły wraz z ks. Piotrem Leśniakiem odwiedzili dzisiaj cmentarz, zapalili znicze i uczcili ten czas refleksji i zadumy.

Czytaj więcej...

Ul. Cz. Tańskiego 5
Tel: 338297212
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

IOD Ryszard Tomanik

tel. +48338297243