Znajdź nas

Oferta edukacyjna

 

Rekrutacja 2019/2020

Liceum Ogólnokształcące 
Technikum Ekonomiczne

 

 

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej nie musi być trudny!
Zapisz się już dziś i zacznij z nami naukę od września.


W roku szkolnym 2019/2020 będziesz się uczyć w nowoczesnym budynku dostosowanym do Twoich potrzeb, otoczonym piękną roślinnością. Zapewniamy Ci wysoki poziom nauczania, komfortowe warunki nauki, estetyczne pomieszczenia, przyjazne grono pedagogiczne, a przy Twoim zaangażowaniu - stuprocentową zdawalność na maturze. Nauka w małoliczebnych klasach stwarza dogodne warunki podejścia do każdego ucznia indywidualnie.

Zapoznaj się z ofertą BSM!

 

Bielska Szkoła Menedżerów w roku szkolnym 2019/2020  uruchamia przyszłościowe i ciekawe zajęcia dodatkowe z:

  • Bezpieczeństwa publicznego dają kompetencje, które ułatwia podjęcie pracy np. w policji, straży pożarnej czy straży granicznej. Uczniowie poznają wiedzę z zakresu kryminalistyki i kryminologii. Zajęcia praktyczne prowadzone są w laboratorium kryminalistycznym Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Zainteresowania i uzyskaną wiedzę warsztatową licealiści w przyszłości mogą profesjonalnie poszerzać w ramach studiów w WSFiP na kierunkach prawo i bezpieczeństwo wewnętrzne /stopień licencjacki i magisterski/.
  • Informatyki są kierowane do młodzieży, która swoją przyszłość chce związać ze środowiskiem informatycznym, są przedsiębiorczy, pomysłowi i gotowi działać w oparciu o nowe technologie informacyjne. Zajęcia łączą wiedzę teoretyczną  z nabywaniem umiejętności praktycznych, które prowadzone są w pracowniach komputerowych o wysokich standardach zinformatyzowania. W ramach zajęć praktycznych przewiduje się również spotkania młodzieży ze specjalistami z dziedziny informatyki.
  • Samoobrony kształcą umiejętności związane z poznawaniem sztuk walki, ale też kształtują w uczniach umiejętność panowania nad sobą, swoim ciałem i emocjami oraz uczą właściwego wykorzystywania zdobytych umiejętności.
  • Ratownictwa medycznego kształcą w uczniach podstawowe umiejętności pozwalające udzielić pomocy drugiemu      człowiekowi. Tego rodzaju umiejętności nabyte pod okiem specjalistów są niezwykle pożądane i zawsze przydatne. Młodzież uczy się jak profesjonalnie, bez lęku, udzielać pierwszej pomocy, tym samy ratować ludzkie życie.
  • Finansów i rachunkowości przygotowują uczniów do pracy w bankach, instytucjach finansowo-księgowych różnych podmiotów gospodarczych, a także jako księgowy, referent czy planista. Absolwent Technikum Ekonomicznego może także założyć własną działalność gospodarczą. Uczeń nabywa wiedzę z zakresu rachunkowości, która wraz z umiejętnościami praktycznymi pozwala wspinać się po szczeblach kariery. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra wykładowców, która kształci także studentów w WSFiP.

 

 

 

Ul. Cz. Tańskiego 5
Tel: 338297212
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00